Office, PowerPoint

Profesyonel 10 PowerPoint Şablonu (3. Bölüm)

PowerPoint

Sunumunuzu Aşmak için 10 Profesyonel PowerPoint Şablonu

Hiç zaman sıkıntısı yaşadınız mı ve bir sunumu mümkün olan en kısa sürede bitirmek zorunda kaldınız mı? Kendinizi, bir sunumu bir araya getirmenin tasarım ve sanatsal unsurlarından çok, bir projenin içeriği konusunda daha fazla deneyime sahip biri olarak mı görüyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Bu makalede, herhangi bir kaliteden ödün vermek zorunda kalmadan işinizi hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayan 10 harika PowerPoint Şablonu bulacaksınız. Bu şablonlar çeşitli konularda çalışır ve hedef kitlenizin dikkatini çekmek ve onları projenize dahil etmek için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayabilir. Vakit kaybetmeden PowerPoint şablonlarını sonuna kadar kullanmaya başlayın.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Juliet Sunum Şablonu

Bu iddialı şablon, minimalist tipografi ve kirli beyaz bir arka planla birleştirilmiş güçlü bir fırça darbesi görünümü sağlar. Özellikler konturunun renkleri, gradyan renkleri değiştirilerek kolayca özelleştirilebilir ve bu şablonu gerçekten kendinize ait yapmanıza olanak tanır.

Roderigo Sunum Şablonu

Bu modern şablon çok amaçlıdır, yani hemen hemen her şey için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, içerilen çizimler büyük ölçüde ofis benzeri eylemleri tasvir etmeye dayanıyor ve bu da Roderigo’yu iş amaçları için mükemmel bir sunum şablonu yapıyor.Bu modern şablon çok amaçlıdır, yani hemen hemen her şey için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, içerilen çizimler büyük ölçüde ofis benzeri eylemleri tasvir etmeye dayanıyor ve bu da Roderigo’yu iş amaçları için mükemmel bir sunum şablonu yapıyor.

Ursula Sunum Şablonu

Daha eğlenceli ama yine de güzel görünen bir tasarıma mı yöneliyorsunuz? Ursula bunu senin için yapabilir. Karatahtadan ilham alan bu şablon sizi eski güzel günlere geri götürerek eğitim konuları için mükemmel bir şablon oluşturur.

Emilia Sunum Şablonu

Emilia’nın resmi tasarımı, çarpıcı, işle ilgili sunumlar oluşturmanıza olanak tanır. Canlı renk seçenekleri, görseller ve içeriğiniz arasında harika bir kontrast oluşturur.

Marina Sunum Şablonu

Bu modern şablon, profesyonel ve iş konularını sunmak isteyen kişiler için bir araya getirildi. Tasarım temiz ve profesyonel olmasına rağmen izleyicilerinizi etkilemek için güncel tasarım trendleriyle modern ve güncelliğini koruyor.

Ganymede Sunum Şablonu

Bu renkli şablon, hedef kitlenizdeki herkesin dikkatini çekmek için mükemmeldir. Büyük başlıkları ve arka plan ile içerik arasındaki yüksek kontrast, herkesin sunumunuzu kolayca okuyabilmesini sağlar.

Nathaniel Sunum Şablonu

Bu şablonun açıklayıcı arka planı ve elle çizilmiş simgeleri, teknoloji, tasarımlar ve hatta belirli eğitim konuları gibi daha neşeli sunumlar için mükemmel olan eğlenceli ama iyi bir araya getirilmiş bir hava verir.

Sevgililer Sunum Şablonu

Bu şablon, bina planları konsepti etrafında şekillendirilmiştir ancak programlama ve mühendislik sunumları için de çalışır. Valentine kesinlikle adının hakkını veriyor; harika simgeler ve şekiller ile arka plan, izleyicilerinizin ilk bakışta sevmesi gereken ilginç bir tasarım oluşturur.

Trinculo Sunum Şablonu

Trinculo, el yazısını andıran fontları, güçlü kağıt arka planı ve yaratıcı, elle çizilmiş simgeleri ile katlanmış kağıt görünümü elde etmeyi amaçlayan bir şablondur. Gerçek kağıdın rengi kolayca özelleştirilebilir, bu da biraz pop ve görsel ilgi yaratmanıza olanak tanır.

Ragonize Sunum Şablonu

Eşit derecede güçlü görüntüler ekleme ihtiyacından ödün vermek zorunda kalmadan güçlü veriler sunmak ister misiniz? Ragonize hemen hemen her tür sunumla uyumludur – görüntüleri görüntülemeye daha fazla odaklanabilir veya slaydı karmaşık hale getirmeden aynı slaytta hem büyük görüntüleri hem de önemli verileri kullanabilirsiniz.

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/10-professional-powerpoint-templates-to-outdo-your-presentation-part-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir