Office, PowerPoint

Profesyonel 10 PowerPoint Şablonu (2. Bölüm)

PowerPoint

Sunumunuzu Aşmak için 10 Profesyonel PowerPoint Şablonu

Sıfırdan çalışıyor olsanız bile PowerPoint , üst düzey sunumlar oluştururken kullanılacak en iyi uygulamadır ve onunla birlikte sunulan şablonlar en üst düzeydedir. Bir şablon kullanmayı hiç düşünmediyseniz, iş akışınızı hızlandırmak için size yüksek kaliteli, özelleştirmesi kolay şablonlar sunarak Microsoft’un kendi adına konuşmasına izin verin, böylece büyük miktarda zaman kazanın ve size yerleştirmenin en iyi yollarından en iyisini sağlayın. düşüncelerinizi dinamik, profesyonel görünümlü bir sunuma dönüştürün.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Thaliard Sunum PowerPoint Şablonu

Bu şablon, istatistikleri ve verileri görsel olarak hoş bir şekilde sunmak için tasarlanmıştır. Sayılar izleyicileriniz için ağır bir konu olabilir, ancak bu şablonu kullanarak gözlerin ekrana yapıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Solanio Sunum PowerPoint Şablonu

Hevesli bir doğa aşığıysanız veya yalnızca doğal kaynaklarla ilgili bir iş yürütüyorsanız, bu şablondan başkasına bakmayın. Solanio’nun doğadan ilham alan öğelerini, şablonda bulunan güzel yeşil renklerle birleştirerek, amacınızı hızla dile getirin.

Rosalind Sunum PowerPoint Şablonu

Seyircilerden herhangi birinin ilgisini çekecek bir şey mi arıyorsunuz? Bu şablon mükemmel. Hızlı eflatundan mora gradyanı gözden kaçırmak zordur ve slaytların tasarımları modern ama aynı zamanda zariftir ve size bol miktarda görsel etki sağlar.

Viyola Sunum  Şablonu

Daha minimalist ve temiz bir şey mi tercih edersiniz? Viyola tam size göre. Tasarımın anlaşılması kolaydır ancak yine de metninizdeki önemli noktaları vurgulamak için yeterli renk sağlar. Bu şablon, hem içerik ağırlıklı hem de daha küçük sunumlar için çalışır.

Ursula Sunum Şablonu

Tahtadan ilham alan bu şablonla zamanda geriye yolculuk yapın! Bu paketteki yazı tipleri ve şekiller (oklar, kareler, daireler ve alt çizgiler gibi), beyaz tebeşirle yapılmış gibi görünmek için elle çizilmiştir, bu, şablonun koyu arka planıyla iyi bir kontrast sağlar.

Dion Sunum Şablonu

Slayt arka planı olarak ayarlanmış eski haritalar ile coğrafya, tarih ve hatta seyahat hakkında mükemmel bir sunum yapabilirsiniz. Şık tipografi, bu şablona izleyicinin sunumunuza aşık olmasını sağlayacak gerçekten tematik bir his verir.

Gertrude Sunum Şablonu

Bu modern ve minimalist şablon, içeriği daha büyük resimlerle sergilemek için mükemmeldir. Gerçek tasarım, nötr renkler etrafında döner ve size metin ve diğer öğeleri sığdırma yeteneği verirken aynı zamanda şablonla her türlü resmi eşleştirmeyi mümkün kılar.

Balthasar Sunum Şablonu

Balthasar, ağırlıklı olarak, çoğunlukla finans ve diğer parayla ilgili konular hakkında profesyonel derslere odaklanır. Karanlık tasarım ve yaratıcı dekorasyon, sunumunuz ekonomiden bahsetse bile seyircilerden hiç kimsenin esnemesine izin vermemesini sağlar.

Juliet Sunum Şablonu

Kendinizi ifade etmenin sanatsal bir yolunu mu arıyorsunuz? Suluboyadan ilham alan bu şablon sizi bekliyor. Geleneksel ile moderni birleştiren Juliet, sunumunuzun büyüleyici görünmesini sağlar.

Cadwal Sunum Şablonu

Profesyonelliğe ihtiyaç duyduğunuzda, bu şablon en iyi seçeneklerinizden biridir. Vurgular için küçük bir renk patlamasıyla modern, temiz tasarım – daha fazlasını isteyemezsiniz.

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/10-professional-powerpoint-templates-to-outdo-your-presentation-part-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir