Office, PowerPoint

PowerPoint Görüntüleyici Nedir? (3. Bölüm )

PowerPoint

PowerPoint Görüntüleyici Nedir? Nasıl Kullanabilirim?

PowerPoint Görüntüleyici Nedir?

Herhangi bir zaman, yer veya olay için şaşırtıcı sunumlar söz konusu olduğunda, cevap Microsoft PowerPoint’tir.

Kullanıcı dostu arayüzü ve müzik, biçimlendirilmiş metin veya geçişler gibi kapsamlı efektlerle, gezegendeki en yaygın kullanılan ve bilinen sunum yazılımıdır.

Kendi evinizin rahatlığında MS PowerPoint , bir mezunu anmaktan önemli bir iş teklifine kadar her şeyi yaratmak için kullanılabilir. PowerPoint’in potansiyel kullanımları sonsuzdur; ayrıca verimli ve başkalarıyla kolayca paylaşılabilir olmak.

PowerPoint’in sayısız efekti ve özelleştirme seçeneği, profesyonelliğini kaybetmeden sunumlarınıza kendi yeteneğinizi dahil edebileceğiniz anlamına gelir.

Sayısız avantajına rağmen, bir kusur keşfedildi: Ya birisinin cihazında PowerPoint yüklü değilse?

Yazılımdaki bu hata , Microsoft Office uygulamalarının olmaması nedeniyle PowerPoint’inizi kolayca bulunabilen bir cihazda sunamayabileceğiniz komplikasyonların oluşmasına fırsat verdi .

Endişelenmeyin, Microsoft bu sorun için bir çözüm aramıştır, böylece PowerPoint kullanmayanlar da sunumunuzu herhangi bir zarar görmeden, yalnızca uygun aparat kullanılırsa görüntüleyebilecektir.

Şüphesiz, PowerPoint’in en güçlü satış noktası, slaytlarınızı tam istediğiniz gibi özelleştirmek için çok sayıda tasarım aracı, öğe, yazı tipi ve resim kullanabilmenizdir.

Kesintisiz geçişler, sunumunuzun mükemmel akışını sağlar, hassas hizalama araçları, izleyicilerinizin önünde sunmak için görsel olarak hoş bir parça yaratarak ekranda her şeyin yerinde görünmesini sağlar.

Bu, PowerPoint’in aşırı animasyon, efekt ve filtre yelpazesini işlemenin yanı sıra yazı tiplerinizi ve resimlerinizi düzgün bir şekilde görüntüleyebilen bir yazılıma sahip olmanın gereğinden fazla olduğu anlamına gelir. Ne yazık ki, her uygulama bunu yapamaz ve kesinlikle her uygulama bu tür hizmetleri ücretsiz olarak sunmaz.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Nasıl Kullanabilirim?

PowerPoint çalışmalarınızı sunmak için kullandığınız bilgisayarda PowerPoint’in bir kopyası yüklü değilse, en iyi seçeneğiniz Microsoft’un PowerPoint Viewer’ına dönmektir.

Diğer uygulamalar ile PowerPoint Viewer arasındaki farkın ne olduğunu merak edebilirsiniz. PowerPoint Viewer, 2010’da piyasaya sürülen en yeni yazılım olmasa da, PowerPoint sunumlarınızı açmak ve görüntülemek için en yetenekli uygulama olmasa da hala biridir.

Özel yazı tiplerini, efektleri, geçişleri ve hayal edebileceğiniz diğer her şeyi tutar. Fiyat Kesinlikle hiçbir şey, PowerPoint Viewer tamamen ücretsizdir ve doğrudan Microsoft’tan güvenle indirilebilir.

Dezavantajı mı? PowerPoint 2010’dan sonra uygulanan özellikler yazılımla uyumlu değildir.

Göz önünde bulundurabileceğiniz diğer bazı seçenekler de sizin için mevcuttur. Tabii ki, her zaman bir kumar oynayabilir ve üçüncü taraf bir uygulama indirebilirsiniz, ancak bu tavsiye edilmez.

Bunun yerine PowerPoint Online’ı deneyin! İnternete bağlı olduğunuz ve uygun Microsoft hesabıyla oturum açtığınız sürece, PowerPoint sunumlarınıza bir web tarayıcısından erişebilirsiniz, yani hareket halindeyken onları görüntüleyebilir ve hatta düzenleyebilirsiniz.

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/what-is-powerpoint-viewer-how-can-i-use-it-part-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir