Genel

Outlook Kullanmıyorsanız Çok Şeyi Kaçırıyorsunuz

Outlook Kullanmıyorsanız Çok Şeyi Kaçırıyorsunuz

E-posta gönderme ve alma söz konusu olduğunda, seçenekleriniz vardır. Çok azı Microsoft Outlook kadar kullanışlı ve kullanımı kolaydır . Geçmişte uygulamayla çalışma deneyiminiz varsa, bunun basit bir elektronik iletişim aracından çok daha fazlası olduğunu bilirsiniz.

Word, excel, powerpoint, outlook  ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Outlook’ta Kolayca Yapabileceğiniz Şeyler

Aslında Outlook, klasörler oluşturmanıza, e-postalarınıza imzalar oluşturup eklemenize , ekler göndermenize, aldığınız mesajları yanıtlamanıza ve hatta doğrudan e-postanızdan etkinlik planlamanıza olanak tanır. Microsoft’un e-posta istemcisi sayesinde daha fazlasını daha hızlı yapabilirsiniz. Önemli iletişimleri kolaylıkla takip edersiniz.

Bir E-postayı Başkalarının Anında Görebileceği Bir Öncelik Haline Getirmek

Normal iletişim ile hemen yanıt verilmesi gereken e-postalar arasında ayrım yapmak, Outlook’ta yolunuzu öğrendikten sonra kolaydır. İşler saat veya tarihe duyarlı olduğunda yardımcı olan, iletişimi bir öncelik haline getirme seçeneği vardır. Bunu yapmak için hızlı erişim çubuğunda olmak isteyeceksiniz. Orada, ‘Öncelik’ etiketlemesini seçmek için bir seçenek bulacaksınız.

Gönderen tarafından alındığında, iletişimin acil durumu konusunda onları uyaran bir simge görürler. Daha sonra size yanıt vermeyi öncelik haline getirebilirler. İnsanlar e-postanın diğerlerinden daha önemli olduğunu bilecekleri için daha hızlı yanıtlar alacaksınız. İsteğinize yanıt vermek için programlarındaki zamanı boşaltmayı anlayacaklardır.

Yazışmalarınıza Önemli Dosyaların Eklenmesi

E-posta yoluyla bir başkasına dosya göndermeniz gerekirse, bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Outlook’ta bir ataç simgesi göreceksiniz. Ek seçeneğini temsil eder. Ardından, sabit sürücünüzden veya buluttan eklemek istediğiniz dosyayı seçebilirsiniz.

E-postaya eklendikten ve yüklendikten sonra, onu seçtiğiniz kişiye gönderebileceksiniz. İndirmek için dosyaya tıklayabilir veya dosyayı nereye kaydedeceklerini seçmek için sağ tıklayabilirler. Sabit sürücülerinde sizden gelen yazışmalara ayrılmış belirli bir klasörleri varsa, tüm dosyaları orada tutmayı tercih edebilirler.

Birincil E-posta İstemciniz Olarak Outlook’u Seçin

Birincil e-posta istemciniz olarak Microsoft Outlook kullanmıyorsanız, çok şey kaçırıyorsunuz. Kendinizin daha düzenli, daha profesyonel bir versiyonu olmanıza yardımcı olur ve size e-posta ile gönderilen yazışmaları göndermeniz ve almanız için özel bir araç sunar.

İşlerinizi takviminizde planlamanıza ve kişisel ve mesleki yükümlülüklerinizi yan yana karşılaştırmanıza olanak tanıyarak, işlerinizi eskisinden daha kolay takip etmenizi sağlar.

Takviminizdeki çakışmaları önleyin. Bu şekilde aynı anda iki yerde olmayı taahhüt etmeyeceksin. Ayrıca nerede izin alabileceğinizi, tatil yapabileceğinizi ve hatta tatillere ve tatillerin getirdiği iş yüküne hazırlanabileceğinizi görebileceksiniz.

Sizin İçin Ne Kadar İyi Çalıştıklarını Görmek İçin Araçları ve Özellikleri Test Edin

Outlook’ta üretkenliği artıran ve sıradan görevlere eğlenceli çözümler sağlayan birçok şey yapabilirsiniz. Tüm araçları ve özellikleri keşfetme şansınız olmadıysa, bunu yapmak için zaman ayırın. Bir süre çalıştıktan sonra e-posta istemcisine alışmanın ne kadar kolay olduğunu görünce heyecanlanacaksınız.

MS Ürünlerinin Dijital Olarak İndirilmesi Zamandan, Paradan ve Çabadan Tasarruf Sağlar

Bestlisans, MS Outlook 2016’yı dijital indirme yükü olarak sunar. Word, Excel ve PowerPoint gibi programlarla birlikte almayı tercih ederseniz, Office 2016’nın bir kopyasını satın almak daha iyi bir seçimdir. Popüler yazılım paketinin uygun fiyatından ve rahatlığından yararlanacaksınız.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli MS ürünleri sunuyoruz. Hangi sürümün en faydalı olduğuna karar verin. İlgilendiğiniz her ürün hakkında okuyarak Mac’iniz veya PC’niz için doğru yazılımı veya uygulamayı satın aldığınızdan emin olun .

Tüm ürün açıklamalarının altında listelenen minimum sistem gereksinimleri vardır. Bu, bilgisayarınıza bağlı olarak neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kendiniz görmenizi sağlar.

Yazılımımız, iade politikalarımız ve fiyat eşleştirme garantimiz hakkında başka sorularınız varsa, SSS sayfamızı kontrol ettiğinizden emin olun veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/if-youre-not-using-microsoft-outlook-as-your-primary-email-client-youre-missing-out

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir