Office

Office Mac İndirme Yönergeleri

Office Mac İndirme Yönergeleri

Microsoft Office’i Mac cihazınıza indirmek oldukça basit bir işlemdir. İndirmek için internet bağlantınızın olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. İndirmeye başlamadan önce sistem gereksinimlerini de okumak isteyebilirsiniz.

Gereksinimleri Microsoft web sitesinde kontrol edebilirsiniz. Bu yazıda size Microsoft Office’i indirmenin farklı yollarını göstereceğiz.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Office Mac İndirme Yönergeleri

Office’i ister kişisel ister iş kullanımı için indirmek isteyin, bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Bir Windows aygıtından farklı olduğu için onu bir Mac aygıtına yükleme sürecinde size yardımcı olmak için buradayız. Bir Microsoft paketiniz varsa, normalde farklı bir tane indirmeniz gerekmez.

Her Microsoft Office paketi, günlük işlerinizde, iş ve özel yaşamınızda kullanabileceğiniz birçok farklı uygulama ile birlikte gelir. Pek çok kişi, beraberinde gelen tüm ek avantajlar için Office 365 seçeneğini seçecektir. Ancak, yalnızca basit ve kullanımı kolay bir şey istiyorsanız, yalnızca temel bir ev sürümünü yüklemeyi seçebilirsiniz.

Kişisel Satın Alımı İndirme

Öncelikle, Microsoft web sitesine gitmeniz ve kişisel hesabınıza giriş yapmanız gerekecek. Hesabınızda oturum açtıktan sonra, size hesabınızın bir genel bakış sayfasını gösterecektir. Üst çubukta bir Hizmetler ve Abonelikler seçeneği göreceksiniz, buna tıklamak isteyeceksiniz.

Bu, indirdiğiniz Microsoft Office uygulamalarının bir açılır listesini getirecektir . İndirmek istediğiniz uygulamayı bulun ve üzerine tıklayın. Kurulum yazan mavi bir düğme göreceksiniz, üzerine tıklayacaksınız ve başka bir ekran açılmalıdır.

Yeni ekran size kurulumu tıklamanızı söyleyecektir. Uygulamayı kaydedeceğiniz yere karar vermeniz istenebilir, nereye kaydedeceğinizi seçebilirsiniz.

Bu, Office’in cihazınıza yüklenmesine başlayacaktır. Sizden Şartları okumanızı ve kabul etmenizi isterse, devam etmeden önce şartları okuyup kabul ettiğinizden emin olun. Genellikle terimlerin bir kopyasını ileride bayeniden yükleşvurmak üzere bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yeniden yükle

Bazen Office’i bilgisayarınıza yeniden yüklemeniz gerekebilir. Bu olursa, bu kolay bir düzeltmedir. Öncelikle, başlat menünüzü açmanız ve indirmeleri seçmeniz gerekecek. Oradan, Office uygulamanızın kaydedildiği klasörü ve konumu seçmeniz gerekecek .

Dosyayı bulduğunuzda, Office PKG veya benzeri bir şey yazmalı, çift tıklamak isteyeceksiniz. Bu, yükleme penceresinin otomatik olarak açılmasına neden olmalıdır. Sağ tarafta alt köşede devam et yazan bir buton olacak. Devam düğmesine iki kez tıklayın ve ekrandaki istemleri okuyun.

Microsoft Kullanım Koşullarını kabul etmeniz, bunları baştan sona okumanız ve ardından kabul et seçeneğine tıklamanız istenecektir. Şartları kabul ettikten sonra, pencerenin sağ alt kısmında yükle düğmesi görünmelidir. Kur’a tıkladığınızda, bilgisayarınızdan parolanızı istemesi istenir. Bilgisayarınıza erişmek için kullandığınız parolayı girin, Microsoft hesabınıza değil.

Bu şifre girişi, bilgisayarınızın dosyaları indirmesine izin veriyor. Şifrenizi girdikten sonra, yazılımı yükle diyen bir düğme görünmelidir. Yazılımı yükle’yi tıklayın ve hemen başlamalıdır.

Yükleme birkaç dakika sürebilir, bu nedenle ilerleme çubuğunu izleyin. Kurulum tamamlandığında, altta kapatmak için bir seçenek göreceksiniz, bu kurulum penceresini kapatacaktır. Artık Microsoft Office uygulamalarınızı uygulamalar menüsü altında bulabileceksiniz.

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/office-for-mac-download-instructions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir