Office

Office 2019 Sürümleri

Office 2019 Sürümleri

Microsoft Office 2019’un bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceği düşünüldüğünde, hangi sürümün ihtiyaçlarınıza uygun olacağını düşünmeye başlamak önemlidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenekle, bu göz korkutucu bir görev olabilir.

Herkes ucuz bir Office 2019 sürümü isterken, uygun fiyatlı bir Office paketi almak ve tüm doğru programlara ve özelliklere sahip olmak çok önemlidir. Herhangi bir Office 2019 paketini anında en iyi fiyata almak için bestlisans.com adresini ziyaret edin .

Bir sonraki Office satın alımınız için seçenekleri sıralamanıza yardımcı olması için aşağıda daha fazlasını okuyun.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

PC ve Mac

Office 2019 satın almayı düşünürken yapacağınız ilk seçim, pakete PC, Mac veya her ikisi için de ihtiyacınız olup olmadığıdır. Başlangıç ​​olarak, Office 2019 hem PC’ler hem de Mac’ler için mevcut olacak. Temel fark, bazı kalıcı sürümlerin yalnızca PC için mevcut olması ve bazı programların (yani, Yayıncı ve Erişim) PC’ye özel olmasıdır.

Burada belirtilmesi gereken önemli bir nokta, çoğu Office 365 aboneliğinin birden çok yüklemeyle gelmesidir, yani Office 2019 tüm PC’lerinize ve tüm Mac’lerinize yüklenebilir.

Office 2019 Professional Plus ve Office 365 karşılaştırması

PC, Mac veya her ikisi için Office 2019’u alıp almayacağınıza karar verdikten sonraki seçim, geleneksel kalıcı lisans (bir bilgisayara yüklenebilir ve sonsuza kadar orada kalır) veya Office 365 lisansı arasında karar vermektir.

Office 365 lisansı , yukarıda belirtildiği gibi, genellikle birden çok bilgisayara yükleme özelliğiyle birlikte gelir. Ayrıca 1 TB bulut depolama alanı ve en son sürümlere ücretsiz yükseltmelerle birlikte gelir (şu anda Office 2019, ancak daha sonraki yükseltmeler de dahil edilecektir). Çoğu Office 365 paketi, birçok kalıcı pakette olduğu gibi sınırlı sayıda olmak yerine tüm Office programlarını da içerir. İşin püf noktası, Office 365’in aylık veya yıllık olarak ödenen düzenli bir ücret gerektirmesidir.

Office 2019 Professional Plus ve Office 365, yeni Office paketi için geçerli seçenekler olacak, ancak farklı özelliklere sahip farklı süitler içerecekler.

32 bit ve 64 bit

Gelecekteki Office 2019 kopyanızı satın alırken bir diğer önemli karar , 32 bit sürümü mü yoksa 64 bit sürümü mü kullanmak istediğiniz olacaktır.

Office 64-bit yüklemeleri mevcut olacaktır ve büyük veri kümeleri kullananlar veya PowerPoint gibi programlarda çok büyük resim veya animasyonlarla çalışanlar için önerilir. Şirket içi Office programlama çözümleri geliştirenler için de yararlı olabilir.

Esasen, çok fazla ön bellek ve bilgi işlem gücü gerektiren Office paketinin çok ağır hizmet kullanımı için bir Office 2019 64 bit indirme kullanın. Aksi takdirde, 32 bit önerilir (ve varsayılan olarak gelir).

Ev Sürümleri

Son olarak, kullanıcıların Office 2019 piyasaya sürüldüğünde görmeyi bekleyebilecekleri gerçek sürümlere gelince , program paketlerini kategorilere ayırmakta fayda var: ana sürümler ve iş sürümleri. Kalıcı ev sürümleri muhtemelen şunları içerecektir:

  • PC için Ev ve Öğrenci—Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dahil Office için temel programlar.
  • Mac için Ev ve Öğrenci—Aynı temel uygulamalar.

Ücretsiz 2019 yükseltmesine izin verecek Office 365 sürümleri şunları içerir:

  • Kişisel—Temel programlar, artı Outlook ve (PC’de) Publisher ve Access. Bir bilgisayar kurulumu için.
  • Ev—Kişisel ile aynıdır ancak en fazla 5 kullanıcı ve 5 kurulum içindir. Temel olarak, bir Microsoft ev ve ofis 2019 aile paketidir.

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/versions-of-office-2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir