Office

Office 2019 Mac

Office 2019 Mac

Office 2019 Mac Mac’inizdeki Office paketinizi Microsoft’un en son sürümüne yükseltmek, çalışmaları, çalışmaları veya yalnızca günlük ihtiyaçları için Office programlarına güvenenler için çok önemli olabilir.

Bu, Office 2019’un duyurusunu, aynı zamanda Mac kullanıcısı olan Office kullanıcıları için daha da heyecan verici hale getiriyor. Ancak Microsoft, Office’in bir sonraki sürümünü yayınlama konusunda çok gizli davranıyor.

Mac’iniz için Office’in en son sürümünü en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak için bestlisans.com adresine gidin . Office 2019 ve Mac’te nasıl görüneceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda daha fazlasını okuyun.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Office 2019 Mac için kullanılabilir mi ?

Her şeyden önce, Office 2019 hakkında çok az duyurulmasına rağmen, kesin bir şey biliniyor: hem PC hem de Mac için mevcut olacak.

Bunun nedeni, kısmen Office’in çoğu sürümünün ( Office 2013 hariç) geçmiş kullanılabilirliği ve ayrıca Mac kullanıcılarının, gelecekteki tüm Office sürümleri için ücretsiz yükseltmeleri garanti eden Office 365’e kaydolabilmeleridir.

Office 2019, Mac için ne zaman kullanıma sunulacak ?

PC veya Mac için yeni Office 2019 sürümü için kesin bir tarih yoktur. Microsoft, programların ön izleme sürümlerinin yılın ikinci çeyreğinde (bazen ilkbahar veya yaz başında) ve tam paketin yılın ikinci yarısında kullanıma sunulacağını söyledi.

Bununla birlikte, Microsoft’un , paketin PC sürümlerinden üç ay önce, Temmuz 2015’te Mac için piyasaya sürüldüğü Office 2016 sürümüne benzer bir zaman çizelgesini izlemesi muhtemeldir . Bu nedenle, yaz ortasına kadar Office 2019 Mac tam sürümü hakkında daha fazla bilgi görmeyi bekleyin.

Hangi programlar yer alacak ?

Bir kez daha, bu alanda Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook’un temel programlarının kullanılabilir olacağı dışında kesin olan çok az şey var. Aksi bir duyuru yapılmadı, bu nedenle Publisher ve Access’in Office 2019’un yalnızca PC sürümleri için sunulmaya devam edeceği varsayılabilir .

Microsoft, Excel için yeni formüller ve çizelgeler, PowerPoint’te yeni Yakınlaştırma ve Dönüşüm animasyonları ve Word’de kalemle basınç duyarlılığı ve eğmeye izin veren geliştirilmiş bir mürekkepleme özelliği dahil olmak üzere temel programların bazı özellik yükseltmelerini açıkladı.

Skype Kurumsal, Exchange ve SharePoint gibi diğer programlardan Microsoft iletişimlerinde bahsedilmiştir, bu nedenle bazı sürümlerde bu programların da olmasını bekleyin.

Nasıl indirip kurabilirim ?

Office 2019’u almanın iki ana yolu vardır: disk veya indirme biçiminde gelebilen geleneksel, kalıcı sürüm veya Office 365 aboneliğiyle otomatik yükseltme yoluyla.

Office 2019’u indirmek ve yüklemek için kesin gereksinimler yayınlanmamış olsa da, Office 2019 ile Microsoft, Office 2016 ve Office 365 indirmeleri ve yüklemeleri için halihazırda kullanılanlara benzer yönergeleri muhtemelen izleyecektir.

Bu talimatlar şu sistem gereksinimlerini içerir:

 • İntel İşlemci
 • 4 GB RAM
 • 6 GB boş disk alanı
 • HFS+ sabit disk formatı
 • 1280×800 ekran çözünürlüğü
 • OS X 10.10 veya sonraki işletim sistemi
 • Bir Microsoft hesabı
 • İnternet girişi

Mac’iniz yukarıdaki özelliklerin tümüne sahipse aşağıdakileri içeren indirme ve yükleme talimatlarına geçebilirsiniz.

 • 25 haneli bir kod olan ürün anahtarınızı bulun ve ardından Office paketinize erişebilmek için www.office.com/setup adresinde Microsoft hesabınızda oturum açın .
 • Bunun, Office paketinin kayıtlı olduğu hesapla aynı olduğundan emin olun.
 • Giriş sayfasında Office’i Yükle’ye ve ardından Yükle’ye gidin. Office paketinizin indirilmesi otomatik olarak başlamalıdır.
 • Arama penceresini açın ve İndirilenler’e gidin. Microsoft_Office_2019_Installer.pkg dosyasını açın.
 • Office’i kurmak ve yüklemek için istemleri gözden geçirin.
 • Kurulumu onaylamak için kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açın.
 • Yükleyiciden çıkın ve yeni Office programlarınızı bulmak için Lauchpad’i kullanın.
 • Word’ü veya başka bir Office programını açın ve yetkilendirmeyi tamamlamak için Başlayın’a tıklayın.

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/when-does-office-2019-for-mac-come-out-and-other-office-2019-questions

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir