Office

Office 2019’daki Yenilikler

Office 2019’daki Yenilikler

Microsoft Office 2019, ünlü yazılım paketinin güncel sürümüdür. Tabloya birçok yeni özellik getirir ve güncellemeler çıktıkça sürekli olarak daha fazlasını sunar.

Yıllar geçtikçe, paketteki her uygulama, hedeflerinize kolayca ve istikrarlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olma konusunda gelişti ve daha iyi hale geldi.

Bu yazıda, Office 2019’daki iyileştirmeler ve yeni özellikler hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Ofis 365

Office 365 , Microsoft’un en son Office paketlerinin tümüne en kolay erişimi sağlayan abonelik tabanlı hizmetidir. Aylık veya yıllık abonelik arasında seçim yapabilir ve yazılım güncellemeleri, yeni Office sürümlerine yükseltme ve yeni özelliklere erken erişim gibi benzersiz avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Şans eseri, Office 2016 gibi eski sürümlere Office 365’in mevcut yapısıyla erişmeye devam edebilirsiniz. Bu, Office 2019’u halefi gelecekte piyasada olsa bile kullanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Office 2019 Ev ve İş

Öğrenci sürümünden bir adım daha ileri olan Office 2019 Ev ve İş , Office 2019 uygulamalarının klasik listesine Outlook’un eklenmesini sunar. Çok fazla harcamak veya Office 365’e abone olmak istemiyorsanız, bu sürümle yetinmek en iyisi olabilir.

Office 2019 Profesyonel

Office 2019’un temel özelliklerinden daha fazlasına ihtiyaç duyan müşteriler için Professional sürümü en iyi seçimdir. Klasik uygulamalar ve daha fazlasını sunar. İşinizi ilerletmek için Access ve Publisher gibi güçlü araçların avantajlarından yararlanırsınız.

Office 2019 Profesyonel Plus

Skype Kurumsal’ın eklenmesiyle Professional Plus planı, başarılı bir iş kurmanıza kesinlikle yardımcı olabilir. Tüm ek yazılımları sunar ve Skype’ı şirketinizin iş akışına entegre etmenize olanak tanır. Office 365 Enterprise’a abone olmadıkça iş kullanıcıları için daha iyi olamaz .

Microsoft Office 2019’daki Yeni Özellikler

Önceki sürümlerini kullanmış olsanız bile Office 2019’da keşfedilecek birçok yeni özellik var. Microsoft, önde gelen üretkenlik paketinden beklenen en iyi yazılımı almanızı sağlamak için çok çeşitli iyileştirmeler eklemiştir.

Çoğu değişiklik ve uygulama, tüm Office 2019 yazılımlarında mevcuttur ve sorunsuz entegrasyon ve birleşik bir deneyim oluşturur. Erişilebilirlik ve mürekkep oluşturma, yeni Excel formülleri, Word iyileştirmeleri ve PowerPoint otomasyonu gibi diğer şeylerin yanı sıra gelir.

Her yazılımın arayüzü cilalandı ve çoğu benzersiz yükseltmeler aldı. İşte Office 2019’daki en ilginç veya önemli özelliklerden bazılarının listesi:

  • Daha fazla görsel öğe . Projelerinize görsel etki ekleyin. Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri (SVG) ekleyin ve bunlara uygulanan yeni filtrelerle galeride daha kolay bulun. (Yenilikler: Word, Excel, PowerPoint )
  • Entegre çevirmen . Office uygulamalarından tek seferde kelimeleri, cümleleri veya tüm belgeleri çevirin. (Yenilikler: Word, Excel, PoerrPoint )
  • LaTeX denklem desteği . Kullanıcıların LaTeX sözdizimini kullanarak matematik denklemleri oluşturması için destek eklendi. (Yeni: Word )
  • Yeni hareketler Düzgün animasyonlar ve geçişler eklemek veya kolayca nesne hareketleri oluşturmak için Dönüşüm özelliğini kullanın. Ek olarak, bir slayttan diğerine istediğiniz sırayla gitmek için Yakınlaştır’ı kullanın. (Yeni: PowerPoint )
  • Dijital mürekkepleme . Hızlı notlar alın, şekiller çizin, metni vurgulayın ve çok daha fazlasını yapın. Dijital kalemler için dijital mürekkep desteği mevcuttur. Dokunmatik özellikli cihazlarda parmağınızı veya PC’de farenizi de kullanabilirsiniz. (Yenilikler: Word, Excel, PowerPoint, Visio )
  • Geliştirilmiş veri yönetimi . Büyük veritabanlarını kolaylıkla yönetin. Büyük Sayı (bigint) veri türünü kullanın ve 11 yeni grafikle verilerinizi hayata geçirin. (Yeni: Erişim )
  • Daha kolay proje yönetimi . Bir bakışta görevleriniz hakkında bilgi almak için zaman çizelgesi etiketleri oluşturun. Siz ve çalışanlarınız için ayrıntılı bir proje kılavuzu oluşturmak için görevleri kolayca birbirine bağlayın. (Yeni: Microsoft Project )Daha kolay proje yönetimi . Bir bakışta görevleriniz hakkında bilgi almak için zaman çizelgesi etiketleri oluşturun. Siz ve çalışanlarınız için ayrıntılı bir proje kılavuzu oluşturmak için görevleri kolayca birbirine bağlayın. (Yeni: Microsoft Project )
  • Daha iyi erişim kolaylığı . Herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlamak için çoğu Office 2019 uygulamasına yeni araçlar ve özellikler uygulandı. Buna sesli ipuçları, Erişilebilirlik Denetleyicisi ve Ekran İpuçları dahildir. (Yenilikler: Word, Excel, PowerPoint, Visio, Outlook, Access, Project )

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/whats-new-in-office-2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir