Office

Mac için Office ‘i Öğrenin

Mac için Office’i Öğrenin

Microsoft Office, Apple Mac’te kullanıcıların beğenisine sunuldu. İster ticari ister ev kullanımı için olsun, türünün en çok kullanılan ve popüler uygulamasıdır.

Microsoft Office, o toplantıda sunmanız gereken slayt gösterisini veya grafiğini çizmeniz gereken mali raporu sunmanıza yardımcı olacak kapsamlı bir uygulama listesine sahiptir. Neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak Microsoft Office, kullanımı kolay tüm şık programlarla ödeme yapmaya değer.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Aşağıda, Microsoft Office’in neleri içerdiğine ilişkin temel bir genel bakış yer almaktadır. Bu makale sizi birçok harika özellik ve ne tür paketlerle geldiği hakkında bilgilendirecektir.

Mac için Office Uygulamaları

Mac için Office Word

Kullanıcıların, fotoğrafları ve diğer biçimlendirme seçeneklerini içeren metin belgeleri oluşturmasını sağlar.

Mac için Office Excel

Kullanıcıların, hücre işleme yetenekleriyle basitten karmaşığa veri elektronik tabloları oluşturmasına olanak tanır. Sayısal ve metin verilerinizi barındırmak için diğerlerinin yanı sıra grafikler, hesaplamalar ve makrolar oluşturun.

PowerPoint

Kullanıcıların profesyonel görünümlü slayt gösterileri ve sunumlar oluşturmasını sağlar. Şık görünümlü ve ayrıntılı sunumlar oluşturmak için gerekli tüm işlevlerle birlikte sunulur.

Outlook

Outlook, e-postalarınızı, zamanlamanızı, notlarınızı ve görevlerinizi yönettiği kapsamlı bir uygulamadır. Ana işlevi e-posta gönderip almaktır ve toplantılar ve uçuşlar gibi önemli etkinlikleri saklar.

Skype

Sohbet, sesli arama ve görüntülü arama yoluyla diğer kullanıcılarla iletişim kurabileceğiniz bir program. Ayrıca görüntülü ve sesli konferans görüşmeleri barındırabilir. Çoğu cihaz Skype’ı ücretsiz olarak indirebilir, bu da onu mevcut erişilebilir telekomünikasyon programlarından biri yapar.

OneDrive

OneDrive, kullanıcıların Bulut adı verilen bir sunucu tarafından barındırılan harici bir bellek alanına sahip olmalarını sağlar. İnternet bağlantınız ve bir hesabınız olduğu sürece her yerden erişilebilen, dosyaları kolayca ve hızlı bir şekilde depolayan sanal bir bellek sürücüsüdür.

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/learn-office-for-mac

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir