Office

Mac için Office Ne Kadar ?

Mac için Office Ne Kadar ?

Bu makale tamamen Mac için Microsoft Office hakkındadır  gerçekler, fiyatlar ve uyarılar.

İçinde, aşağıdakilerin gerçeklerini ve fiyatlarını öğreneceksiniz:

  • Microsoft Office 2019
  • Microsoft Office 2016
  • Microsoft Office 2011

Mac’iniz için Microsoft Office’in birçok sürümü vardır. Bazı insanlar her zaman en yeni baskıyı almak isteyebilir. Tercihlerinize ve fiyatınıza en uygun olanı seçebilmeniz için edinebileceğiniz Office sürümleri serisine hızlıca göz atacağız.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Office 2011

Mac için Microsoft Office 2011 , üretken kalmanızı sağlayacak tonlarca yeni özellikle Office paketinden beklediğiniz tüm temel özellikleri sağlar.

Mac için Office 2011, kuruluşunuz için mükemmel bir pakettir çünkü yeni Windows sürümleriyle aynı seviyede kalması için daha fazla kurumsal destek sunar.

Microsoft ayrıca Mac için Office 2011 serisine Outlook’u da ekledi, böylece Mac kullanıcıları nihayet e-posta yönetimi için bir Microsoft uygulamasına sahip olabiliyor. Bu, işinizi kolaylaştırmanıza ve uygulamalarınızı verimli bir şekilde çapraz referanslandırmanıza olanak tanır.

Office Mac 2011, OneDrive gibi bulut yazılımlarını ve diğer çevrimiçi işbirliği araçlarını destekler. Yazılım, bu teknolojiyle zamanın gerisinde kalmasına rağmen, Apple’ın Retina Ekranlarını da destekler.

Kısıtlamalardan bazıları, Windows sürümü ile Office 2011 arasındaki geçiş desteklerinden kaynaklanmaktadır. Windows Outlook’tan gönderilen Zengin Metin Biçimli e-posta mesajlarını destekleyemez.

Office 2016

Mac için Office 2016 , performansta bazı önemli yükseltmelerle Office’ten alıştığınız tüm aşinalıkları size sunar.

Microsoft’un en önemli beş uygulamasıyla birlikte gelir .Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook ve Mac için OneNote.

Bulut yazılımını kullanarak artık belgelerinize herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Microsoft Office 2016, tüm Apple cihazlarıyla tam uyumludur, böylece belgelerinizi yolda iPad’inizle veya cebinizde iPhone’unuzla taşıyabilirsiniz.

Tamamen önceki sürümleri iyileştirmek ve Mac kullanıcılarını ikinci planda bırakmamak için tasarlandı.

Office 2019

Microsoft Office 2019, bazı yeni özellikler isteyen ancak Microsoft 365 aracılığıyla satılan ve düzenli olarak güncellenen Office yazılımına geçiş yapmayan, aboneliği olmayan müşteriler içindir.

Mac Office 2019, Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote ile birlikte gelir. Office 2019’u kimler satın almalı?

Yeni/değiştirilmiş özelliklerden herhangi birini isteyen ve temelde sabit özellikli yazılımlar için bir kez ödemeye hazır olan herkes.

Office 2019’u Office 2016 veya Mac için Office’in önceki herhangi bir sürümüyle “yan yana” çalışacak şekilde yükleyemezsiniz. Mac için Office’in birden çok sürümünü çalıştırmak için sanal makine yazılımına ihtiyacınız olacak.

https://bestlisans.com/mac-office-lisans-anahtarlari

Mac için Microsoft Office’i edinmenin en ucuz yolu nedir ?

Office’i veya Office paketindeki tek programları Mac’inize almanın çeşitli yolları vardır.

Yazılıma erişmeniz gereken süre kadar abone olabilir ve ardından aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Yine de verilerinize erişiminizi kaybedebileceğinize dikkat edin. İptal ettikten sonra, Office’i Yalnızca Görüntüleme modunda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Orijinal Mac için Office’inizi Microsoft Store’dan veya güvenilir Microsoft iş ortağınız Bestlisans’tan satın alabilirsiniz.

Neden Bestlisans ?

Bestlisans , güvenilir ve sertifikalı bir Microsoft iş ortağıdır. Yalnızca %100 orijinal Microsoft yazılımı satan güvenilir bir Microsoft sertifikalı altın iş ortağıyız.

Bestlisans ‘ı seçerseniz, orijinal Microsoft yazılımına ek olarak kurulum desteği ve 7/24 müşteri desteği alırsınız.

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/how-much-is-office-for-mac

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir