Excel, Office

5 Temel Excel Şablonu (3. Bölüm)

Hayatınızda İhtiyacınız Olan 5 Temel Excel Şablonu (3. Bölüm)

Hiç zaman kazanmak ve projenize bir başlangıç ​​yapmak istediğiniz veya tüm programı sıfırdan bir araya getirme endişesi duymadan belirli bilgileri takip etmenin erişilebilir bir yoluna ihtiyaç duyduğunuz bir durumla karşılaştınız mı ?

Excel şablonları bu sorunlar için mükemmel bir çözümdür. Sadece bir öğrenci olsanız veya bir işletme yönetiyor olsanız bile, Office.com’daki bu beş şablon hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracak.

Bu şablonların çoğu belirli etkinlikler veya kullanımlar için olsa da, herkesin yararlanabileceği ve kişisel yaşamlarına veya iş varlığına dahil edebileceği en popüler beş şablonu seçtik.

Excel söz konusu olduğunda şablon tam olarak nedir ?

Bu, öğelerin sizin için önceden yerleştirilmiş olduğu, önceden tasarlanmış bir çalışma kitabı veya çalışma sayfasıdır.

Şablonu açın ve çalışmaya başlayın, verilen verileri kendinizinkilerle değiştirin ve hayatınız üzerinde kontrol sahibi olmaya başlayın, belirli olayları planlayın ve işleri çok daha kolaylaştırın.

Bu şablonların size ne kadar zaman kazandıracağına inanamayacaksınız, öyleyse neden onları deneyip sonuçları kendiniz görmüyorsunuz ?

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Gezi planlayıcısı Excel Şablonu

Bu son derece otomatik ve şık görünümlü şablon, bir tatil tatilinin size ne kadara mal olacağını hesaplayabilir.

Şablonun kendisi, yolculuğun uzunluğuna bağlı olarak bir yere uçmanın veya arabayla gitmenin maliyetlerini hesaplamanız için size birden fazla çalışma sayfası sağlar ve ayrıca size kişi başına harcamaları toplam yolcu sayısına göre bölme olanağı verir.

Bunların hepsi biraz fazla karmaşık geliyorsa endişelenmeyin; şablon, her çalışma sayfasının nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçlarına ayrılmış yerleşik bir bölümle birlikte gelir.

Adres ve telefon listesi Excel Şablonu

Bu şablon, aynı yerde kendi adres listenizi ve telefon defterinizi oluşturmanız için size mükemmel bir deneyim sunar.

Varsayılan olarak adları, soyadları, aile üyelerini, adresi, e-postaları, ev numarasını ve diğer iki numarayı girebilirsiniz, ancak şablonu kendi ihtiyaçlarınıza göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

Örneğin, birinin aile üyelerini girmek istemiyorsanız, başka bir şey söylemek için sütunu değiştirebilirsiniz.

Haftalık iş programı

Bu şablon, ev işlerini ailenize, oda arkadaşlarınıza ve hatta iş arkadaşlarınız ile çalışanlar arasında basit ve verimli bir şekilde atamanıza olanak tanır.

Şablonun kendisi size haftanın günlerine karşılık gelen altı sütun sağlar. Her angarya özelleştirilebilir ve sütunlarda bir angaryanın tamamlanıp tamamlanmadığını kontrol edebilirsiniz.

Mavi satış makbuzu

Bu erişilebilir şablon size ayrıntılı bir makbuz sağlar. Vergiler, indirimler, birim fiyat ve ara toplam için biçimlendirilmiş alanları, bu şablonu şirketler için son derece kullanışlı hale getirir.

Ürününüz veya şirketiniz hakkında ek ayrıntılar, bilgiler girin ve satışların kaydını her zamankinden daha kolay bir şekilde tutmaya başlayın.

Kilometre taşlarıyla birlikte proje zaman çizelgesi

Bu güzel tasarlanmış şablon, aynı anda proje kilometre taşlarınızı girmenize ve devam eden projenizin zaman çizelgesini takip etmenize olanak tanır.

Bir bakışta fikir edinmek için zaman çizelgesi diyagramı stilinde kolayca görsel bir harita oluşturabilirsiniz. Şablon aynı zamanda tam potansiyeliyle nasıl kullanılacağına dair ipuçlarıyla birlikte gelir.

 

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/5-essential-excel-templates-you-need-in-your-life-part-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir