Excel, Office

5 Temel Excel Şablonu (2. Bölüm)

Hayatınızda İhtiyacınız Olan 5 Temel Excel Şablonu (2. Bölüm)

Şablonlar, kullanıma hazır belirli öğelere sahip önceden tasarlanmış belgelerdir; bunları kullanmanız ve hatta kullandığınız şablonun her bir öğesini özelleştirme seçeneğiniz olması yeterlidir.

Bir şablonu açıp yer tutucu bilgileri verilerinizle değiştirmek, özellikle zaman sıkıntısı çekiyorsanız sıfırdan başlayıp sıfırdan bir çalışma kitabı oluşturmaktan çok daha kolaydır.

Office.com’un hayatınızı kolaylaştıran bu beş, kullanımı kolay şablonundan yararlanın.

Hem kişisel yaşamınızda hem de işle ilgili gereksinimlerinizde size yardımcı olacak şablonlara ihtiyacınız varsa, Microsoft Excel size bunların her ikisini de sağlayabilir.

Excel , aynı zamanda karmaşık hesaplamalar yapmak ve büyük veri kümelerini görsel olarak temsil etmek için son derece yararlı bir araç olmasının yanı sıra , kullanıcılarının her zaman hayatlarının zirvesinde olmaları ve hiçbir etkinliği kaçırmamaları için planlayıcılar ve takvimler arasından seçim yapmalarına olanak tanır.

Fitness vizyonunuzu bir araya getirmek ve ilerlemenizi görsel olarak takip etmek veya günlük yiyecek kalorilerinizi ve beslenmenizi kaydetmek için sağlık ve fitness şablonlarını bile indirebilirsiniz.

Liste şablonları, alışverişi kolaylaştırmak için ister günlük işlerinizi içeren bir yapılacaklar listesi ister bir alışveriş listesi yapmanız gereksin, düşüncelerinizi düzenlemenize yardımcı olabilir.

Word, excel, powerpoint ve daha birçok uygulama için office ürünlerimize bakabilirsiniz.

Fitness planı Excel Şablonu

Bu basit şablon, kondisyonunuzun hoş bir görsel temsilini sağlar.

Başlangıç ​​kilonuz, vücut ölçüleriniz gibi bilgilerinizi ve istatistiklerinizi girebilir ve ardından daha sağlıklı bir yaşam tarzını ikna etmek için aktivitelerinizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Çevrimiçi Satış Takibi Excel Şablonu

İşle ilgili bu şablon, ister yeni bir şirket kuruyor, ister kendinize ait birkaç şey satmaya karar vermiş olun, satışlarınızı takip etmenizi sağlar.

Şablonun kendisinde bulunan çizelge ve grafik ile aynı anda yazılı verilerinizin görsel bir temsiline bakarken satışlarınızı ve kârınızı düzenli tutun.

Video Oyunu İzleyici

Bazen eğlenceli şeyler de küçük bir organizasyona ihtiyaç duyar. Bu erişilebilir ve şık şablonla video oyunu başarılarını, yüksek puanları, ulaşılan seviyeleri ve hatta oyun tamamlamanızı aynı yerden takip edebilirsiniz.

Kredi kartı takipçisi

Kredi kartınızdaki işlemleri takip etmenin erişilebilir ve hızlı bir yoluna mı ihtiyacınız var? Bu şablonla, kredi kartınıza yapılan masrafları, ücretleri ve ödemeleri takip edebilirsiniz.

Bu şablon, Excel’in işlevlerinden yararlanır ve harcadığınız toplam tutarın yanı sıra çalışan bakiyeyi otomatik olarak hesaplamanıza olanak tanır.

Hatta her şeyi daha iyi takip etmek için işlemlerinizin yanına bir açıklama ve tüccar bile girebilirsiniz.

Tatil bütçesi planlayıcısı

Noel gibi bir tatile veya diğer özel günlere mi hazırlanıyorsunuz ?

Hediyeler, seyahat masrafları, tatil yemeği bütçesi ve çok daha fazlasına kadar her şeyi takip etmek için bu şablonu kullanın.

Değerlerinizi girmeniz yeterlidir ve Excel , bütçeniz ile harcayacağınız gerçek maliyetler arasındaki farkı otomatik olarak hesaplayarak planlamayı çok daha kolaylaştırır.

Kaynak:https://softwarekeep.com/blog/5-essential-excel-templates-you-need-in-your-life-part-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir